Spôsoby a cena doručenia

Možnosti doručenia tovaru

Kuriér – doručenie zásielky nasledujúci pracovný deň po podaní zásielky. Ak si zvolíte tento typ dopravy, mali by ste sa v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú ste uviedli v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do práce – resp. v pracovnom čase). V prípade, ak Vás nezastihne kuriér na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.
Slovenská pošta – tovar zasielame poštou ako doporučený list 1. triedy
Osobný odber– osobný odber je možný iba po vytvorení objednávky v našom e-shope. Po prijatí objednávku spracujeme, pripravíme tovar a odošleme Vám e-mailovú notifikáciu o možnosti prevzatia Vašej objednávky. Tovar si následne môžete prevziať, podľa dohody, od pondelka do piatku v čase od 9:00 do 18:00 na adrese Záhradnícka 60, 821 08 Bratislava.
Zásielka s tovarom obsahuje daňový doklad.

Spôsoby platby za tovar

V internetovom obchode www.spacke.sk môžete za tovar zaplatiť viacerými spôsobmi.

Dobierka – kupujúci za tovar zaplatí pri prevzatí tovaru na pošte alebo kuriérovi spoločnosti e-kuriér. U kuriéra e-kuriér je možné platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Na pošte je možné platiť iba v hotovosti.
Platba prevodom na účet – kupujúci zrealizuje platbu bankovým prevodom na účet predávajúceho. Pokyny pre platbu vrátane variabilného symbolu a čísla účtu poskytne predávajúci kupujúcemu po odoslaní objednávky.
Hotovosť – platba v hotovosti je možná len pri osobnom odbere na adrese Záhradnícka 60, 821 08 Bratislava.
V súlade s čl. 9. všeobecných obchodných podmienok si k cene objednaného tovaru účtujeme nasledovné ceny za doručenie:

Spôsoby doručenia tovaru, cena doručenia:

Kuriérska spoločnosť: 3,90 Eur

Slovenská pošta: 2,90 Eur

Osobný odber – –

Balné neúčtujeme.

Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku.

Dôležité upozornenie:
Internetový obchod www.spacke.sk nezodpovedá za:

nedoručenie zásielky z dôvodu nesprávne zadaných kontaktných údajov v kontaktnom formulári, resp. nesprávne zadaných fakturačných údajov (nesprávne zadanou adresou prijímateľa zásielky) oneskorenie, alebo nedoručenie tovaru z dôvodu vyššej moci